конопляне молокоЧи можна бика видоїти?
Здивовані запитанням? Вивчаючи звичаї й традиції нашого народу, спілкуючись зі старожилами, дізнаємося про багато чого цікавого й, можливо, невідомого нам. Виявляється, наші бабусі й прабабусі вміли «доїти бика». Це була конкретна дія, пов᾿язана з… виготовленням конопляного молока. Робили його переважно в піст, коли не вживали скоромної їжі, в тому числі коров᾿ячого молока й продуктів з нього. Або коли корова переставала доїтись і не було молока. Авторка не раз чула від своєї мами, як вони дітьми смакували кашу з конопляним молоком. «Їжте, діти, кашу з молоком, бика видоїла», – говорила моя бабуня. «Бика видоїти» – означало макогоном в макітрі розтерти конопляне сім᾿я й розвести його кип᾿яченою водою. Суміш ставала білою, як молоко, й мала приємний специфічний запах. Таким молоком заправляли кашу, лемішку, присмачуючи цукром за потребою. Після споживання таких страв довго не хотілося їсти.
бика доїти1
Марія Дольна, мешканка нашого міста, розповіла, що в с. Нетішині конопляне насіння товкли в ступі ножній чи ступі ручній (до речі, такі ступи можна побачити в нашому краєзнавчому музеї). Потім цю суміш вибирали в каструлю й досипали туди звареної картоплі. Потовчене сім᾿я конопель правило за засмажку. Страва була досить смачною.
Наші предки здавна вживали в їжу конопляне насіння (сім᾿я). Були ситі й здорові, хоча не споживали такого різноманіття страв, як ми сьогодні. Воно й не дивно, коли познайомитись із сучасними дослідженнями. Виявляється, молоко з конопель містить велику кількість мінералів, вітамінів, мікроелементів. У ньому є фосфор, калій, цинк, кальцій, вітаміни групи В, D, фолієва кислота, рибофлавін, вітаміни А і E, комплекс Омега – 3 та Омега – 6 полінасичених жирних кислот. Воно позитивно впливає на імунну систему організму. Мінерали, які є в ньому, сприяють формуванню кісток. До того ж, конопляне насіння багате на клітковину, тому допомагає регулювати роботу кишківника.
Наявність в конопляному молоці комплексу Омега допомагає боротися із запальними процесами, знижує ризик сердечних захворювань, рівень холестерину, покращує пам᾿ять, регулює обмін жирів та холестерину.
Ми не ставили собі за мету зробити рекламу конопляному молоку (все це є в Інтернеті). Хотілося розказати, якими вправними були наші жінки, що й «бика могли видоїти».
Джерело – Зоя Тунцева, старший науковий співробітник Нетішинського міського краєзнавчого музею