Описание маршрутов
1) 2А маршрут вул.Примакова – пл.Перемоги
2) 2Б маршрут пл.Шкільна – ВПЗ (київська)
3) 3А маршрут вул.Гонти – 1-й пров.Київський
4) 3Б маршрут вул.Лугова – пл.Перемоги
5) 5А маршрут П’ятпичани-лік.ім.Пірогова
6) 7А маршрут вул.Примакова-ринок “Урожай”
7) 8Б маршрут П’ятпичани-Бучми
8) 10А маршрут Аграрний універ. – пл.Гагаріна
9) 11Б маршрут Ботанічна(ліс)-ринок “Урожай”
10) 16А маршрут Барське ш.-Водоконал(київська)
11) 17А маршрут вул.Лугова – Барське шосе
12) 17Б маршрут вул.Лугова -Зхідний автовокзал
13) 19А маршрут Вишенька – вул.Чехова
14) 20А маршрут ВПЗ (київська) – вул.Лугова
15) 21А маршрут Педучилище – ринок “Урожай”
16) 22А маршрут Сверд. масив – Муніц. ринок
17) 23А маршрут вул.Стахурського – Муніц.ринок
18) 70 маршрут С.Пірогова-муніц.ринок
Автобусы: Мерседес Спринтер, ЛАЗ